Certyfikaty

Posiadamy aktualny atest Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, dodatkowo posiadamy certyfikat GEDNAP, które stanowią o wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług. Formalne kontrole sprzętu oraz metod działania dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania fachowo i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa na własne potrzeby w Wejherowie

Badanie ojcostwa dla własnych potrzeb można też zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić badanie DNA poprzez stronę internetową lub poprzez telefon.

Sądowe badania DNA w Wejherowie

Ustalenie ojcostwa dla celów sądowych może zostać wykonane jedynie w jednej z naszych placówek partnerskich w Wejherowie lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału genetycznego do testu na ojcostwo polega na potarciu wymazówką wewnętrznej strony policzka. Do badania ojcostwa nie jest konieczne pobranie krwi. Osoby wykonujący badanie DNA dla celów sądowych, zobowiązane są do okazania lekarzowi pobierającemu wymaz z policzka aktualny dowód osobisty, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Informacje kontaktowe

Nasze laboratorium jest otwarte w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Test DNA na ojcostwo we Włocławku. Dyskretnie, pewnie i na miejscu!

Przeprowadź test ojcostwa w twoim mieście! Odwiedź naszą placówkę medyczną we Włocławku.

Nasza oferta

Świadczymy usługi badania DNA dla własnej informacji, oraz badania ojcostwa wykonywane na potrzeby sądu. Ustalenie ojcostwa mogą Państwo zamówić na terenie całego kraju, od dziś również we Włocławku. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia terminu wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

We współpracującym punkcie medycznym we Włocławku przeprowadza:

 • pobór materiału do badań sądowych oraz prywatnych
 • odbiór wyników badań ojcostwa
 • odebranie zestawu do pobrania wymazów z jamy ustnej do badań

Już teraz badanie ojcostwa w 5 minut!

Testy ojcostwa można również wykonać bez wychodzenia z domu. Żeby to zrobić należy zamówić test na ojcostwo online lub telefonicznie. Zestaw do pobrania materiału genetycznego zawiera:

 • komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału biologicznego
 • jednorazowe rękawiczki
 • szczegółową instrukcję pobrania materiału
 • koperty suszące
 • zaadresowaną kopertę zwrotną
 • formularz zamówienia
 • formularz pobrania

O nas

Laboratorium wykonuje badania ojcostwa od ośmiu lat. W tym czasie przeprowadziliśmy już ponad 14 tysięcy analiz genetycznych dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami w całej Polsce, dla których przeprowadziliśmy już około 3 000 analiz DNA.

Koszt i czas wykonania testu

Całkowity koszt testu DNA na ojcostwo wynosi jedynie 999 zł.
Czas oczekiwania na wyniki testu to 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Posiadamy aktualny atest na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz atestacji PCA posiadamy certyfikat GEDNAP, które świadczą o najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług. Formalne kontrole sprzętu oraz metod działania dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania starannie i profesjonalnie.

Badanie dla celów prywatnych we Włocławku

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych można także wykonać bez wychodzenia z domu. żeby wykonać taki test należy zamówić badanie ojcostwa bezpośrednio na stronie lub telefonicznie.

Test DNA dla celów sadowych we Włocławku

Badanie ojcostwa do celów sądowych może zostać zlecone do wykonania jedynie w jednej z naszych placówek medycznych we Włocławku lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału genetycznego do badania ojcostwa polega na potarciu wymazówką śluzówki jamy ustnej. Do badania ojcostwa nie pobieramy krwi. Klienci chcący wykonać test DNA dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia osobie pobierającej wymaz z policzka aktualny dowód osobisty, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Godziny otwarcia

Nasze laboratorium zaprasza od 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Bezpłatna infolinia

Nasi specjaliści są dostępni dla Państwa pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest otwarta w dni robocze od 8:00-18:00

FAQ

 1. Co jest potrzebne do przeprowadzenia badania na ojcostwo?
 2. Czy w badaniu konieczne jest uczestnictwo matki dziecka?
 3. Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Oferta

TEST NA OJCOSTWO

990.002,080.00
Test na ustalenie ojcostwa dla dwóch lub trzech osób pobierany ze śliny wymazówkami zawartymi w zestawie.

3 bezpłatne wysyłki! Bezpłatna wysyłka zestawu, pobranego materiału i wyniku!

SĄDOWE BADANIE OJCOSTWA

1,799.002,499.00

TEST OJCOSTWA Z MIKROŚLADÓW

1,499.002,599.00