KILKA SŁÓW O NAS

Nasza działalność jako Laboratorium koncentruje się wokół testów pokrewieństwa

Światowa jakość badań

Od 2007 roku nieprzerwanie dwa razy do roku poddajemy się międzynarodowej weryfikacji jakości świadczonych usług przeprowadzanej przez niemieckojęzyczną grupę profilowania GEDNAP, otrzymując z wynikiem bezbłędnym certyfikaty GEDNAP.

Atestacja ISO 17025

Jakość świadczonych przez nas usług była już wielokrotnie doceniana. Jako jedyne prywatne Laboratorium prowadzące analizy DNA w celach identyfikacji osobniczej w Polsce zachodniej, otrzymaliśmy certyfikat na zgodność z normą ISO 17025.

ZA CO CENIĄ NAS KLIENCI

Doświadczenie

Laboratorium GenMed działa już od 2007 roku, co czyni je jednym z najstarszych w Polsce podmiotów działających na rynku badań DNA. Tym samym jakość świadczonych usług jak i bezpieczeństwo naszych klientów zapewniają nie tylko najbardziej rygorystyczne procedury ale również długoletnie doświadczenie kadry kierowniczej jak i kluczowych pracowników Laboratorium.

Nasza działalność była również doceniona przez jednostki samorządu terytorialnego i organizacje gospodarcze, które przyznały nam m. in. tytuły Gwiazdy Wielkopolski jak i Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości.

Dla nas jednak najważniejszym laurem jest zaufanie naszych klientów, którzy wykonując w naszej placówce przeszło 14 000 badań prywatnych i 3 000 badań dla prokuratur i sądów jednoznacznie wyrazili swoje uznanie dla naszych kwalifikacji i doświadczenia.

Wieloletnia praktyka, kompetencja oraz zorientowanie na potrzeby klienta pozwalają nam na dostarczanie usług najwyższej jakości. Natomiast profesjonalizm, zaangażowanie i zwykła serdeczność są głównymi wartościami, którymi kierujemy się w naszej codziennej współpracy z klientami.

Projektujemy technologię.

Stworzyliśmy technologię, która umożliwia badanie pokrewieństwa obejmujące nawet 72 wysoce polimorficzne markery DNA. Poprzez wprowadzanie nowych produktów i rozwiązań, jesteśmy jedną z niewielu firm stale zwiększających swój potencjał oraz pozycję rynkową.

CI GENETYCY ZREALIZUJĄ TWOJE BADANIE

SPECJALIŚCI GENETYCY ODPOWIEDZĄ NA WSZYSTKIE TWOJE PYTANIA

ZBIERAMY DOŚWIADCZENIE OD 2007 ROKU

Jakość wykonywanych analiz traktujemy bezkompromisowo.

16000
BADAŃ DNA W CIĄGU 15 LAT
15
PRACOWNIKÓW LABORATORIUM
3000
EKSPERTYZ DLA SĄDÓW I PROKURATUR
50
PLACÓWEK PARTNERSKICH W CAŁEJ POLSCE

Poznański lider przedsiębiorczości

Certyfikat Gednap DNA Profiling

Nagroda Gwiazdy Wielkopolski dla przedsiębiorców

Akredytacja na zgodność z normą PN/EN ISO-IEC 17025:2018-02

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju