Test DNA w Kielcach. Dyskretnie, pewnie i w Twoim miejscu zamieszkania!

Zapraszamy do przeprowadzenia badania genetyczne w Kielcach. Odwiedzając nasz punkt pobrań zrobisz to szybko, pewnie i na miejscu!

Oferujemy

Genomio oferuje badania genetyczne dla własnej wiedzy, jak również ustalenie ojcostwa wykonywane dla celów sądowych. Test ojcostwa mogą Państwo wykonać na obszarze całego kraju, od dziś również w Kielcach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia terminu wizyty.

W jakim celu należy udać się do placówki partnerskiej?

W naszym punkcie pobrań w Kielcach prowadzi:

  • pobór materiału do badań sądowych oraz prywatnych
  • odbiór wyników badań ojcostwa
  • odebranie zestawu do pobrania próbek do badania

Już teraz ustalenie ojcostwa w 5 minut!

Test DNA można również wykonać bez wychodzenia z domu. Żeby wykonać test samodzielnie należy zamówić test na ustalenie ojcostwa przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej lub telefonicznie. Zestaw do samodzielnego pobrania zawiera:

  • komplet sterylnych pałeczek do pobrania materiału biologicznego
  • jednorazowe rękawiczki
  • szczegółową instrukcję pobrania materiału
  • koperty osuszające
  • zaadresowaną kopertę zwrotną
  • formularz zamówienia
  • formularz pobrania

Sprawdź jak wykonuje się test DNA na ojcostwo

O nas

Laboratorium wykonuje badania DNA od ośmiu lat. W tym czasie przeprowadziliśmy już ponad 14 tysięcy analiz genetycznych dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy ze 120 sądami w całym kraju, dla których wykonaliśmy już około 3 000 badań DNA.

Koszt i czas wykonania testu

Koszt testu na ustalenie ojcostwa wynosi jedynie 999 zł.
Czas oczekiwania na wyniki testu to 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Laboratorium posiada aktualny certyfikat Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, dodatkowo posiadamy aktualny certyfikat GEDNAP, które wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Rygorystyczne kontrole sprzętu jak i metod badawczych dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania sumiennie i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych w Kielcach

Badanie ojcostwa do celów prywatnych można także przeprowadzić bez wychodzenia z domu. żeby wykonać taki test należy zamówić test na ustalenie ojcostwa online lub poprzez telefon.

Badania sądowe w Kielcach

Ustalenie ojcostwa dla celów sądowych może zostać wykonane jedynie w jednym z naszych punktów pobrań w Kielcach lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do testu na ustalenie ojcostwa polega na potarciu wymazówką wewnętrznej strony policzka. Do przeprowadzenia testu na ojcostwo nie trzeba pobierać krwi. Osoby chcący wykonać test na ojcostwo dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia osobie pobierającej wymaz z policzka aktualny paszport, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Informacje kontaktowe

Nasze laboratorium jest otwarte w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub drogą mailową.

Oferta

TEST NA OJCOSTWO

990.002,080.00
Test na ustalenie ojcostwa dla dwóch lub trzech osób pobierany ze śliny wymazówkami zawartymi w zestawie.

SĄDOWE BADANIE OJCOSTWA

1,799.002,499.00

TEST OJCOSTWA Z MIKROŚLADÓW

1,499.002,599.00