Testy ojcostwa w Wejherowie. Dyskretnie, bezpiecznie i w Twoim miejscu zamieszkania!

Zamów ustalanie ojcostwa na miejscu! Odwiedź naszą zaprzyjaźnioną przychodnię w Wejherowie.

Oferta

Genomio oferuje badania ojcostwa do celów informacyjnych, oraz ustalenie ojcostwa wykonywane na potrzeby sądu. Test ojcostwa mogą Państwo zrealizować na terenie całego kraju, teraz także w Wejherowie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem rejestracji wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W naszym punkcie pobrań w Wejherowie prowadzi:

  • pobór materiału biologicznego do badań sądowych oraz prywatnych
  • odebranie wyników badań ojcostwa
  • odbiór zestawu do pobrania próbek do badania

Już teraz badanie ojcostwa z samodzielnym pobraniem DNA!

Ustalenie ojcostwa można również wykonać bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić test na ustalenie ojcostwa korzystając z naszego formularza kontaktowego lub telefonicznie. Zestaw do pobrania próbki materiału biologicznego zawiera:

  • komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału
  • jednorazowe rękawiczki
  • szczegółową instrukcję pobrania materiału
  • koperty suszące
  • zaadresowaną kopertę zwrotną
  • formularz zamówienia
  • formularz pobrania

O nas

Laboratorium wykonuje badania genetyczne od 2007 roku. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 14 tysięcy badań dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami w całej Polsce, dla których zrealizowaliśmy już ponad 3 tysiące analiz.

Koszt i czas wykonania badania

Cena testu DNA na ojcostwo wynosi jedynie 999 zł.
Wykonujemy testy DNA w ciągu 5-12 dni roboczych.

Sprawdź jak wykonuje się test DNA na ojcostwo

Certyfikaty

Posiadamy aktualny atest Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, dodatkowo posiadamy certyfikat GEDNAP, które stanowią o wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług. Formalne kontrole sprzętu oraz metod działania dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania fachowo i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa na własne potrzeby w Wejherowie

Badanie ojcostwa dla własnych potrzeb można też zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić badanie DNA poprzez stronę internetową lub poprzez telefon.

Sądowe badania DNA w Wejherowie

Ustalenie ojcostwa dla celów sądowych może zostać wykonane jedynie w jednej z naszych placówek partnerskich w Wejherowie lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału genetycznego do testu na ojcostwo polega na potarciu wymazówką wewnętrznej strony policzka. Do badania ojcostwa nie jest konieczne pobranie krwi. Osoby wykonujący badanie DNA dla celów sądowych, zobowiązane są do okazania lekarzowi pobierającemu wymaz z policzka aktualny dowód osobisty, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Informacje kontaktowe

Nasze laboratorium jest otwarte w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Oferta

TEST NA OJCOSTWO

990.002,080.00
Test na ustalenie ojcostwa dla dwóch lub trzech osób pobierany ze śliny wymazówkami zawartymi w zestawie.

SĄDOWE BADANIE OJCOSTWA

1,799.002,499.00

TEST OJCOSTWA Z MIKROŚLADÓW

1,499.002,599.00