Test na ojcostwo w Toruniu. Szybko, pewnie i w Twoim miejscu zamieszkania!

Zapraszamy do przeprowadzenia testu ojcostwa w Toruniu. Odwiedzając naszą placówkę zrobisz to szybko, pewnie i dyskretnie!

Oferujemy

Genomio oferuje ustalenie ojcostwa do celów informacyjnych, jak również ustalenie ojcostwa wykonywane dla celów sądowych. Test ojcostwa mogą Państwo zrealizować na terenie całej Polski, od dziś również w Toruniu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego celem rejestracji wizyty.

W jakim celu należy udać się do placówki partnerskiej?

W naszym punkcie pobrań w Toruniu oferuje:

  • pobór materiału do badań sądowych oraz prywatnych
  • odbiór wyników badań ojcostwa
  • odbiór zestawu do pobrania materiału genetycznego do badań

Już teraz badanie DNA z zachowaniem pełnej dyskrecji!

Badanie na ojcostwo można także wykonać bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić test ojcostwa poprzez formularz online lub telefonicznie. Zestaw do samodzielnego pobrania zawiera:

  • komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału genetycznego
  • jednorazowe rękawiczki
  • szczegółową instrukcję pobrania materiału
  • koperty suszące
  • zaadresowaną kopertę zwrotną
  • formularz zamówienia
  • formularz pobrania

O nas

Laboratorium wykonuje testy DNA na ojcostwo od 2007 roku. W tym czasie przeprowadziliśmy już ponad 14 tysięcy badań dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami w całym kraju, na potrzeby których wykonaliśmy już około 3 000 ekspertyz.

Sprawdź jak wykonuje się test DNA na ojcostwo

Koszt i czas wykonania badania

Całkowity koszt testu DNA na ojcostwo wynosi jedynie 999 zł.
Czas oczekiwania na wyniki testu to 5-12 dni roboczych.

Nasze certyfikaty

Posiadamy aktualny atest na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz atestacji PCA posiadamy certyfikat GEDNAP, które świadczą o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Rygorystyczne kontrole sprzętu jak i czynności związanych z analizą materiału genetycznego dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania sumiennie i profesjonalnie.

Badanie dla celów prywatnych w Toruniu

Badanie ojcostwa do celów prywatnych można też przeprowadzić bez wychodzenia z domu. Żeby to zrobić należy zamówić test na ustalenie ojcostwa już teraz online lub poprzez telefon.

Test DNA dla celów sadowych w Toruniu

Sądowe badanie ojcostwa może zostać zlecone do wykonania jedynie w jednej z naszych placówek medycznych w Toruniu lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do testu na ojcostwo polega na potarciu wymazówką błony śluzowej jamy ustnej. Do badania ojcostwa nie jest konieczne pobranie krwi. Osoby przeprowadzający badanie ojcostwa dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia lekarzowi pobierającemu wymaz z policzka aktualny paszport, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Informacje kontaktowe

Nasze laboratorium pracuje w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub drogą mailową.

Oferta

TEST NA OJCOSTWO

990.002,080.00
Test na ustalenie ojcostwa dla dwóch lub trzech osób pobierany ze śliny wymazówkami zawartymi w zestawie.

SĄDOWE BADANIE OJCOSTWA

1,799.002,499.00

TEST OJCOSTWA Z MIKROŚLADÓW

1,499.002,599.00