Testy ojcostwa w Tarnobrzegu. Szybko, pewnie i w Twoim mieście!

Wykonaj test DNA na ojcostwo na miejscu! Odwiedź naszą placówkę partnerską w Tarnobrzegu.

Nasza oferta

Przeprowadzamy testu na ojcostwo dla celów prywatnych, oraz ustalenie ojcostwa wykonywane na potrzeby sądu. Badanie DNA można zlecić na obszarze całej Polski, teraz także w Tarnobrzegu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W naszej placówce partnerskiej w Tarnobrzegu przeprowadza:

  • pobranie próbki materiału genetycznego do badań sądowych oraz prywatnych
  • odbiór wyników badań ojcostwa
  • odebranie zestawu do pobrania wymazów z jamy ustnej do badania

Już teraz badanie ojcostwa bez wychodzenia z domu!

Badanie DNA można również wykonać bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić badanie ojcostwa online lub poprzez telefon. Zestaw do pobrania próbki materiału biologicznego zawiera:

  • komplet sterylnych pałeczek do pobrania materiału genetycznego
  • jednorazowe rękawiczki
  • szczegółową instrukcję pobrania materiału
  • koperty suszące
  • zaadresowaną kopertę zwrotną
  • formularz zamówienia
  • formularz pobrania

O laboratorium

Laboratorium wykonuje testy ojcostwa od 8 lat. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 14 tysięcy analiz genetycznych dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy ze 120 sądami w całej Polsce, na potrzeby których zrealizowaliśmy już ponad 3 tysiące ekspertyz.

Koszt i czas wykonania badania

Całkowity koszt badania ojcostwa wynosi jedynie 999 zł.
Czas wykonania testów DNA to 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Laboratorium posiada aktualny atest na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz tego posiadamy aktualny certyfikat GEDNAP, które stanowią o wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług. Rygorystyczne kontrole sprzętu oraz procedur dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania fachowo i profesjonalnie.

Sprawdź jak wykonuje się test DNA na ojcostwo

Badanie dla celów prywatnych w Tarnobrzegu

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych można także zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić test DNA korzystając z naszego formularza lub telefonicznie.

Sądowe testy na ojcostwo w Tarnobrzegu

Badanie sądowe może zostać zlecone do wykonania jedynie w naszym punkcie pobrań w Tarnobrzegu lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do testu ojcostwa polega na potarciu wymazówką wewnętrznej strony jamy ustnej. Do badania ojcostwa nie jest konieczne pobranie krwi. Klienci chcący przeprowadzić test ojcostwa dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia osobie pobierającej wymaz z policzka aktualny dowód osobisty, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Godziny otwarcia

Nasze laboratorium jest otwarte w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Oferta

TEST NA OJCOSTWO

990.002,080.00
Test na ustalenie ojcostwa dla dwóch lub trzech osób pobierany ze śliny wymazówkami zawartymi w zestawie.

SĄDOWE BADANIE OJCOSTWA

1,799.002,499.00

TEST OJCOSTWA Z MIKROŚLADÓW

1,499.002,599.00