Badanie na ojcostwo w Świętochłowicach. Ekspresowo, bezpiecznie i na miejscu w Twojej przychodni!

Witamy na podstronie punktu pobrań w mieście Świętochłowicach gdzie zamówisz testy na ojcostwo!

Oferta

Przeprowadzamy badania DNA dla celów prywatnych, jak również ustalenie ojcostwa wykonywane na potrzeby sądu. Test na ustalenie ojcostwa można wykonać na terenie całej Polski, teraz także w Świętochłowicach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu rejestracji wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

We współpracującym punkcie medycznym w Świętochłowicach oferuje:

  • pobranie wymazów z policzka do badań sądowych oraz prywatnych
  • odbiór wyników badań ojcostwa
  • odbiór zestawu do pobrania wymazów z jamy ustnej do badania

Już teraz test na ustalenie ojcostwa drogą wysyłkową!

Test ojcostwa można również wykonać bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić test na ojcostwo drogą elektroniczną lub poprzez telefon. Zestaw do pobrania materiału genetycznego zawiera:

  • komplet sterylnych pałeczek do pobrania materiału biologicznego
  • jednorazowe rękawiczki
  • szczegółową instrukcję pobrania materiału
  • koperty osuszające
  • zaadresowaną kopertę zwrotną
  • formularz zamówienia
  • formularz pobrania

O nas

Laboratorium wykonuje badania na ojcostwo od 2007 roku. W tym czasie przeprowadziliśmy już ponad 14 tysięcy badań dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy ze 120 sądami na terenie całego kraju, na potrzeby których wykonaliśmy już ponad 3 000 badań DNA.

Koszt i czas wykonania testu

Całkowity koszt testu DNA na ojcostwo wynosi jedynie 999 zł.
Wykonujemy testy DNA w ciągu 5-12 dni roboczych.

Sprawdź jak wykonuje się test DNA na ojcostwo

Nasze certyfikaty

Laboratorium posiada aktualny atest na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, dodatkowo posiadamy aktualne certyfikaty GEDNAP, które świadczą o najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług. Skrupulatne kontrole sprzętu oraz procedur dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania fachowo i profesjonalnie.

Testy na ojcostwo dla celów prywatnych w Świętochłowicach

Badanie ojcostwa dla własnych potrzeb można również wykonać bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić badanie genetyczne bezpośrednio na stronie lub poprzez telefon.

Badania sądowe w Świętochłowicach

Badanie sądowe może zostać zlecone do wykonania jedynie w jednej z naszych placówek medycznych w Świętochłowicach lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału genetycznego do testu na ojcostwo polega na potarciu wymazówką śluzówki jamy ustnej. Do przeprowadzenia testu na ojcostwo nie pobieramy krwi. Klienci przeprowadzający test na ustalenie ojcostwa dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia lekarzowi pobierającemu próbki DNA aktualny dokument potwierdzający tożsamość, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Godziny otwarcia

Nasze laboratorium jest otwarte w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Oferta

TEST NA OJCOSTWO

990.002,080.00
Test na ustalenie ojcostwa dla dwóch lub trzech osób pobierany ze śliny wymazówkami zawartymi w zestawie.

SĄDOWE BADANIE OJCOSTWA

1,799.002,499.00

TEST OJCOSTWA Z MIKROŚLADÓW

1,499.002,599.00