Certyfikaty

Laboratorium posiada aktualny certyfikat akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz atestacji PCA posiadamy aktualny certyfikat GEDNAP, które świadczą o wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług. Rygorystyczne kontrole sprzętu jak i procedur dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania fachowo i profesjonalnie.

Testy na ojcostwo dla celów prywatnych w Starachowicach

Badanie ojcostwa dla własnych potrzeb można również wykonać bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić test na ustalenie ojcostwa już teraz online lub telefonicznie.

Sądowe testy na ojcostwo w Starachowicach

Badanie ojcostwa do celów sądowych może zostać wykonane jedynie w naszej placówce medycznej w Starachowicach lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do badania ojcostwa polega na potarciu wymazówką wewnętrznej strony policzka. Do wykonania testu na ojcostwo nie jest konieczne pobranie krwi. Osoby przeprowadzający test na ustalenie ojcostwa dla celów sądowych, zobowiązane są do okazania lekarzowi pobierającemu wymaz z policzka aktualny dowód osobisty, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Koszt i czas wykonania badania

Cena testu DNA na ojcostwo wynosi tylko 999 zł.
Czas oczekiwania na wyniki testu to 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Posiadamy aktualny atest na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, dodatkowo posiadamy aktualne certyfikaty GEDNAP, które świadczą o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Skrupulatne kontrole sprzętu jak i techniki wykonywania badań dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania sumiennie i profesjonalnie.

Test na ustalenie ojcostwa w Stargardzie Szczecińskim. Dyskretnie, bezpiecznie i na miejscu!

Witamy na stronie przychodni w Stargardzie Szczecińskim gdzie przeprowadzisz test DNA!

Oferta

Świadczymy usługi testu ojcostwa dla własnej wiedzy, jak i testy wykonywane dla celów sądowych. Badanie DNA można wykonać na obszarze całej Polski, teraz także w Stargardzie Szczecińskim. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem ustalenia terminu wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W naszej placówce partnerskiej w Stargardzie Szczecińskim przeprowadza:

 • pobór wymazów z policzka do badań sądowych oraz prywatnych
 • odebranie wyników badań ojcostwa
 • odbiór zestawu do pobrania wymazów z policzka do badań

Sprawdź jak wykonuje się test DNA na ojcostwo

Już teraz badanie genetyczne z zachowaniem pełnej dyskrecji!

Testy ojcostwa można także wykonać w domu. W tym celu należy zamówić test na ojcostwo online lub poprzez telefon. Zestaw do samodzielnego pobrania zawiera:

 • komplet sterylnych pałeczek do pobrania materiału
 • jednorazowe rękawiczki
 • szczegółową instrukcję pobrania materiału
 • koperty osuszające
 • zaadresowaną kopertę zwrotną
 • formularz zamówienia
 • formularz pobrania

O laboratorium

Laboratorium wykonuje testy DNA od 8 lat. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 14 tysięcy analiz dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami w całym kraju, na potrzeby których przeprowadziliśmy już ponad 3 000 badań.

Badanie ojcostwa na własne potrzeby w Stargardzie Szczecińskim

Badanie ojcostwa dla własnych potrzeb można również wykonać bez wychodzenia z domu. Żeby to zrobić należy zamówić test na ojcostwo przez nasz formularz lub poprzez telefon.

Sądowe badania DNA w Stargardzie Szczecińskim

Badanie sądowe może zostać wykonane jedynie w naszym punkcie pobrań w Stargardzie Szczecińskim lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału genetycznego do testu DNA polega na potarciu wymazówką wewnętrznej strony policzka. Do wykonania testu na ojcostwo nie jest konieczne pobranie krwi. Osoby wykonujący test DNA na ojcostwo dla celów sądowych, zobowiązane są do okazania osobie pobierającej próbki DNA aktualny dokument potwierdzający tożsamość, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Informacje kontaktowe

Nasze laboratorium zaprasza od 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Bezpłatna infolinia

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest otwarta od poniedziałku do piątku od 8:00-18:00

FAQ

 1. Jakie próbki są potrzebne do przeprowadzenia badania na ojcostwo?
 2. Czy w badaniu konieczne jest uczestnictwo matki dziecka?
 3. Czy istnieje możliwość zamówienia testu na raty?

Warto wiedzieć

 1. Na czym polega badanie ojcostwa?
 2. Czy można przeprowadzić badanie DNA noworodka?
 3. Jaka jest skuteczność testu DNA?

Oferta

TEST NA OJCOSTWO

990.002,080.00
Test na ustalenie ojcostwa dla dwóch lub trzech osób pobierany ze śliny wymazówkami zawartymi w zestawie.

SĄDOWE BADANIE OJCOSTWA

1,799.002,499.00

TEST OJCOSTWA Z MIKROŚLADÓW

1,499.002,599.00