Badanie ojcostwa w Rybniku. Szybko, bezpiecznie i w Twoim miejscu zamieszkania!

Zapraszamy do przeprowadzenia testu DNA na ojcostwo w Rybniku. Odwiedzając zaprzyjaźniony punkt medyczny zrobisz to szybko, pewnie i dyskretnie!

Nasza oferta

Wykonujemy badania DNA dla własnej informacji, jak i badania ojcostwa wykonywane na potrzeby sądu. Badanie na ojcostwo można zlecić na terenie całej Polski, teraz także w Rybniku. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu realizacji wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

We współpracującym punkcie medycznym w Rybniku oferuje:

  • pobór wymazów z policzka do badań sądowych oraz prywatnych
  • odbiór wyników badań ojcostwa
  • odbiór zestawu do pobrania materiału biologicznego do badań

Już teraz badania DNA drogą wysyłkową!

Badanie DNA można także wykonać w domu. Żeby wykonać test samodzielnie należy zamówić badanie DNA przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej lub poprzez telefon. Zestaw do pobrania zawiera:

  • komplet sterylnych pałeczek do pobrania materiału
  • jednorazowe rękawiczki
  • szczegółową instrukcję pobrania materiału
  • koperty osuszające
  • zaadresowaną kopertę zwrotną
  • formularz zamówienia
  • formularz pobrania

O nas

Laboratorium wykonuje testy na ustalenie ojcostwa od 2007 roku. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 14 tysięcy analiz dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami w całej Polsce, dla których zrealizowaliśmy już około 3 000 analiz DNA.

Koszt i czas wykonania testu

Koszt testu DNA na ojcostwo wynosi tylko 999 zł.
Wykonujemy testy DNA w ciągu 5-12 dni roboczych.

Sprawdź jak wykonuje się test DNA na ojcostwo

Certyfikaty

Laboratorium posiada aktualny atest na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz atestacji PCA posiadamy aktualne certyfikaty GEDNAP, które świadczą o najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług. Formalne kontrole sprzętu oraz procedur dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania fachowo i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa dla własnych potrzeb w Rybniku

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych można również zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić test DNA online lub telefonicznie.

Test DNA dla celów sadowych w Rybniku

Sądowe badanie ojcostwa może zostać wykonane jedynie w naszej placówce medycznej w Rybniku lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do badania ojcostwa polega na potarciu wymazówką wewnętrznej strony policzka. Do badania ojcostwa nie pobieramy krwi. Klienci zamawiający badanie genetyczne dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia lekarzowi pobierającemu próbki DNA aktualny dowód osobisty, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Kontakt

Nasze laboratorium jest otwarte w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub drogą mailową.

Oferta

TEST NA OJCOSTWO

990.002,080.00
Test na ustalenie ojcostwa dla dwóch lub trzech osób pobierany ze śliny wymazówkami zawartymi w zestawie.

SĄDOWE BADANIE OJCOSTWA

1,799.002,499.00

TEST OJCOSTWA Z MIKROŚLADÓW

1,499.002,599.00