Pewność badania ojscostwa

Testy ojcostwa w Radomsku. Ekspresowo, pewnie i na miejscu!

Teraz test DNA na ojcostwo na miejscu! Sprawdź naszą placówkę współpracującą w Radomsku.

Oferta

Przeprowadzamy testu na ojcostwo dla własnej wiedzy, oraz badania ojcostwa wykonywane na potrzeby sądu. Test na ustalenie ojcostwa mogą Państwo zrealizować na obszarze całego kraju, teraz również w Radomsku. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu rejestracji wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W naszej zaprzyjaźnionej przychodni w Radomsku wykonuje:

  • pobór wymazów z policzka do badań sądowych oraz prywatnych
  • odbiór wyników badań ojcostwa
  • odbiór zestawu do pobrania próbek do badania

Już teraz badanie ojcostwa w Twoim domu!

Test DNA można także wykonać w domu. Żeby wykonać test samodzielnie należy zamówić badanie ojcostwa drogą elektroniczną lub telefonicznie. Zestaw do pobrania materiału genetycznego zawiera:

  • komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału
  • jednorazowe rękawiczki
  • szczegółową instrukcję pobrania materiału
  • koperty osuszające
  • zaadresowaną kopertę zwrotną
  • formularz zamówienia
  • formularz pobrania

O laboratorium

Laboratorium wykonuje testy na ojcostwo od ośmiu lat. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 14 tysięcy badań dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy ze 120 sądami w całej Polsce, na potrzeby których zrealizowaliśmy już ponad 3 tysiące testów.

Sprawdź jak wykonuje się test DNA na ojcostwo

Koszt i czas wykonania testu

Całkowity koszt badania ojcostwa wynosi tylko 999 zł.
Czas wykonania testów DNA to 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Posiadamy aktualny certyfikat akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz tego posiadamy aktualny certyfikat GEDNAP, które stanowią o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Skrupulatne kontrole sprzętu oraz procedur dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania fachowo i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa do celów prywatnych w Radomsku

Badanie ojcostwa dla własnych potrzeb można też wykonać bez wychodzenia z domu. żeby wykonać taki test należy zamówić test ojcostwa przez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

Testy na ojcostwo dla celów sądowych w Radomsku

Sądowe badanie ojcostwa może zostać wykonane jedynie w naszej placówce partnerskiej w Radomsku lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do testu na ojcostwo polega na potarciu wymazówką błony śluzowej jamy ustnej. Do wykonania testu na ojcostwo nie trzeba pobierać krwi. Klienci chcący wykonać test DNA dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia osobie pobierającej materiał do badań aktualny dokument potwierdzający tożsamość, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Godziny otwarcia

Nasze laboratorium zaprasza od 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub drogą mailową.

Oferta

TEST NA OJCOSTWO

990.002,080.00
Test na ustalenie ojcostwa dla dwóch lub trzech osób pobierany ze śliny wymazówkami zawartymi w zestawie.

SĄDOWE BADANIE OJCOSTWA

1,799.002,499.00

TEST OJCOSTWA Z MIKROŚLADÓW

1,499.002,599.00