Badanie genetyczne w Raciborzu. Ekspresowo, bezpiecznie i w Twoim miejscu zamieszkania!

Wykonaj test DNA na miejscu! Odwiedź naszą placówkę medyczną w Raciborzu.

Oferta

Wykonujemy testu DNA do celów informacyjnych, jak i testy wykonywane na potrzeby sądu. Ustalenie ojcostwa mogą Państwo zlecić na terenie całego kraju, teraz również w Raciborzu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego celem umówienia wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W naszej placówce partnerskiej w Raciborzu wykonuje:

  • pobór próbki materiału genetycznego do badań sądowych oraz prywatnych
  • odebranie wyników badań ojcostwa
  • odebranie zestawu do pobrania materiału biologicznego do badań

Już teraz badania ojcostwa bez wychodzenia z domu!

Ustalanie ojcostwa można również wykonać bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić badanie genetyczne online lub poprzez telefon. Zestaw do pobrania próbki materiału biologicznego zawiera:

  • komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału
  • jednorazowe rękawiczki
  • szczegółową instrukcję pobrania materiału
  • koperty osuszające
  • zaadresowaną kopertę zwrotną
  • formularz zamówienia
  • formularz pobrania

O laboratorium

Laboratorium wykonuje testy na ojcostwo od ośmiu lat. W tym czasie przeprowadziliśmy już ponad 14 tysięcy analiz dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami na terenie całego kraju, na potrzeby których przeprowadziliśmy już ponad 3 000 badań.

Koszt i czas wykonania badania

Koszt badania ojcostwa wynosi jedynie 999 zł.
Czas wykonania testów DNA to 5-12 dni roboczych.

Sprawdź jak wykonuje się test DNA na ojcostwo

Nasze certyfikaty

Posiadamy aktualny atest na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, dodatkowo posiadamy aktualny certyfikat GEDNAP, które najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług. Rygorystyczne kontrole sprzętu jak i metod badawczych dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania rzetelnie i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa dla własnych potrzeb w Raciborzu

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych można również zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić test DNA na ojcostwo bezpośrednio na stronie lub poprzez telefon.

Badania sądowe w Raciborzu

Badanie sądowe może zostać zlecone do wykonania jedynie w jednej z naszych placówek medycznych w Raciborzu lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału genetycznego do testu na ustalenie ojcostwa polega na potarciu wymazówką wewnętrznej strony policzka. Do wykonania testu na ojcostwo nie jest konieczne pobranie krwi. Klienci wykonujący test DNA na ojcostwo dla celów sądowych, zobowiązane są do okazania osobie pobierającej materiał biologiczny aktualny dowód osobisty, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Godziny otwarcia

Nasze laboratorium zaprasza od 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub drogą mailową.

Oferta

TEST NA OJCOSTWO

990.002,080.00
Test na ustalenie ojcostwa dla dwóch lub trzech osób pobierany ze śliny wymazówkami zawartymi w zestawie.

SĄDOWE BADANIE OJCOSTWA

1,799.002,499.00

TEST OJCOSTWA Z MIKROŚLADÓW

1,499.002,599.00