Ustalenie ojcostwa w Ostrołęce. Ekspresowo, pewnie i na miejscu!

Zapraszamy do zamówienia testów ojcostwa w Ostrołęce. Odwiedzając nasz punkt pobrań zrobisz to szybko, pewnie i bezpiecznie!

Nasza oferta

Wykonujemy testu DNA na ojcostwo do celów informacyjnych, jak też ustalenie ojcostwa wykonywane dla celów sądowych. Test na ustalenie ojcostwa można wykonać na obszarze całego kraju, teraz również w Ostrołęce. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem rejestracji wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W naszej placówce partnerskiej w Ostrołęce oferuje:

  • pobranie materiału biologicznego do badań sądowych oraz prywatnych
  • odbiór wyników badań ojcostwa
  • odbiór zestawu do pobrania materiału genetycznego do badań

Już teraz test DNA drogą wysyłkową!

Testy ojcostwa można także wykonać bez wychodzenia z domu. Żeby to zrobić należy zamówić test ojcostwa przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej lub telefonicznie. Zestaw do samodzielnego pobrania zawiera:

  • komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału genetycznego
  • jednorazowe rękawiczki
  • szczegółową instrukcję pobrania materiału
  • koperty suszące
  • zaadresowaną kopertę zwrotną
  • formularz zamówienia
  • formularz pobrania

O laboratorium

Laboratorium wykonuje testy na ustalenie ojcostwa od ośmiu lat. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 14 tysięcy analiz dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy ze 120 sądami na terenie całego kraju, dla których zrealizowaliśmy już ponad 3 000 testów.

Koszt i czas wykonania testu

Całkowity koszt testu na ustalenie ojcostwa wynosi jedynie 999 zł.
Czas oczekiwania na wyniki testu to 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Laboratorium posiada aktualny certyfikat akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz atestacji PCA posiadamy aktualny certyfikat GEDNAP, które stanowią o najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Formalne kontrole sprzętu oraz techniki wykonywania badań dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania sumiennie i profesjonalnie.

Sprawdź jak wykonuje się test DNA na ojcostwo

Badanie ojcostwa na własne potrzeby w Ostrołęce

Badanie ojcostwa do celów prywatnych można także wykonać bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić test ojcostwa bezpośrednio na stronie lub poprzez telefon.

Sądowe badania DNA w Ostrołęce

Sądowe badanie ojcostwa może zostać wykonane jedynie w naszej placówce partnerskiej w Ostrołęce lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do badania ojcostwa polega na potarciu wymazówką śluzówki jamy ustnej. Do przeprowadzenia testu na ojcostwo nie trzeba pobierać krwi. Klienci wykonujący test DNA na ojcostwo dla celów sądowych, zobowiązane są do okazania lekarzowi pobierającemu materiał biologiczny aktualny dowód osobisty, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Godziny otwarcia

Nasze laboratorium pracuje w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Oferta

TEST NA OJCOSTWO

990.002,080.00
Test na ustalenie ojcostwa dla dwóch lub trzech osób pobierany ze śliny wymazówkami zawartymi w zestawie.

SĄDOWE BADANIE OJCOSTWA

1,799.002,499.00

TEST OJCOSTWA Z MIKROŚLADÓW

1,499.002,599.00