Badanie genetyczne w Jeleniej Górze. Ekspresowo, bezpiecznie i na miejscu!

Witamy na podstronie przychodni w Twoim mieście gdzie przeprowadzisz badanie DNA!

Nasza oferta

Genomio oferuje testu DNA na ojcostwo do celów informacyjnych, oraz testy wykonywane na potrzeby sądu. Badanie ojcostwa można zrealizować na obszarze całej Polski, teraz także w Jeleniej Górze. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem ustalenia terminu wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W naszym punkcie pobrań w Jeleniej Górze oferuje:

  • pobór wymazów z policzka do badań sądowych oraz prywatnych
  • odebranie wyników badań ojcostwa
  • odbiór zestawu do pobrania próbek do badań

Już teraz badanie DNA w Twoim domu!

Test na ustalenie ojcostwa można także wykonać bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić badanie ojcostwa poprzez formularz online lub poprzez telefon. Zestaw do samodzielnego pobrania zawiera:

  • komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału genetycznego
  • jednorazowe rękawiczki
  • szczegółową instrukcję pobrania materiału
  • koperty osuszające
  • zaadresowaną kopertę zwrotną
  • formularz zamówienia
  • formularz pobrania

O laboratorium

Laboratorium wykonuje testy na ojcostwo od 8 lat. W tym czasie przeprowadziliśmy już ponad 14 tysięcy badań dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy ze 120 sądami na terenie całego kraju, dla których zrealizowaliśmy już około 3 000 analiz DNA.

Sprawdź jak wykonuje się test DNA na ojcostwo

Koszt i czas wykonania badania

Całkowity koszt testu na ustalenie ojcostwa wynosi tylko 999 zł.
Czas oczekiwania na wyniki testu to 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Posiadamy aktualny atest Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz atestacji PCA posiadamy aktualne certyfikaty GEDNAP, które stanowią o najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług. Rygorystyczne kontrole sprzętu jak i metod działania dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania sumiennie i profesjonalnie.

Badanie dla celów prywatnych w Jeleniej Górze

Badanie ojcostwa dla własnych potrzeb można także zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. żeby wykonać taki test należy zamówić badanie ojcostwa poprzez stronę internetową lub telefonicznie.

Badania sądowe w Jeleniej Górze

Badanie sądowe może zostać wykonane jedynie w naszej placówce medycznej w Jeleniej Górze lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do testu na ustalenie ojcostwa polega na potarciu wymazówką błony śluzowej jamy ustnej. Do badania ojcostwa nie pobieramy krwi. Osoby zamawiający badanie ojcostwa dla celów sądowych, zobowiązane są do okazania osobie pobierającej materiał biologiczny aktualny dowód osobisty, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Kontakt

Nasze laboratorium pracuje w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Oferta

TEST NA OJCOSTWO

990.002,080.00
Test na ustalenie ojcostwa dla dwóch lub trzech osób pobierany ze śliny wymazówkami zawartymi w zestawie.

SĄDOWE BADANIE OJCOSTWA

1,799.002,499.00

TEST OJCOSTWA Z MIKROŚLADÓW

1,499.002,599.00