Test na ojcostwo w Elblągu. Dyskretnie, bezpiecznie i w Twoim mieście!

Witamy na podstronie przychodni w Twoim miejscu zamieszkania gdzie zamówisz test DNA!

Oferujemy

Świadczymy usługi testu na ojcostwo dla własnej informacji, jak również ustalenie ojcostwa wykonywane na potrzeby sądu. Badania ojcostwa można zrealizować na terenie całego kraju, od dziś także w Elblągu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W naszej zaprzyjaźnionej przychodni w Elblągu oferuje:

  • pobór wymazów z policzka do badań sądowych oraz prywatnych
  • odbiór wyników badań ojcostwa
  • odebranie zestawu do pobrania wymazów z policzka do badań

Już teraz test na ustalenie ojcostwa z samodzielnym pobraniem DNA!

Badania ojcostwa można również wykonać w domu. Żeby to zrobić należy zamówić test ojcostwa poprzez stronę internetową lub telefonicznie. Zestaw do pobrania zawiera:

  • komplet sterylnych pałeczek do pobrania materiału biologicznego
  • jednorazowe rękawiczki
  • szczegółową instrukcję pobrania materiału
  • koperty suszące
  • zaadresowaną kopertę zwrotną
  • formularz zamówienia
  • formularz pobrania

O laboratorium

Laboratorium wykonuje analizy ojcostwa od ośmiu lat. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 14 tysięcy badań dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy ze 120 sądami w całym kraju, dla których wykonaliśmy już ponad 3 000 analiz DNA.

Sprawdź jak wykonuje się test DNA na ojcostwo

Koszt i czas wykonania testu

Cena badania ojcostwa wynosi tylko 999 zł.
Wykonujemy testy DNA w ciągu 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Laboratorium posiada aktualny certyfikat akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz atestacji PCA posiadamy aktualny certyfikat GEDNAP, które świadczą o wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług. Formalne kontrole sprzętu oraz czynności związanych z analizą materiału genetycznego dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania rzetelnie i profesjonalnie.

Badanie dla celów prywatnych w Elblągu

Badanie ojcostwa dla własnych potrzeb można również wykonać bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić test DNA na ojcostwo już teraz online lub poprzez telefon.

Test DNA dla celów sadowych w Elblągu

Ustalenie ojcostwa dla celów sądowych może zostać zlecone do wykonania jedynie w jednej z naszych placówek medycznych w Elblągu lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do testu ojcostwa polega na potarciu wymazówką wewnętrznej strony jamy ustnej. Do badania ojcostwa nie pobieramy krwi. Osoby przeprowadzający test DNA dla celów sądowych, zobowiązane są do okazania lekarzowi pobierającemu wymaz z policzka aktualny paszport, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Kontakt

Nasze laboratorium pracuje w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Oferta

TEST NA OJCOSTWO

990.002,080.00
Test na ustalenie ojcostwa dla dwóch lub trzech osób pobierany ze śliny wymazówkami zawartymi w zestawie.

SĄDOWE BADANIE OJCOSTWA

1,799.002,499.00

TEST OJCOSTWA Z MIKROŚLADÓW

1,499.002,599.00