badania-ojciecTest na ojcostwo jest badaniem genetycznym umożliwiającym określenie pokrewieństwa pomiędzy dzieckiem a domniemanym ojcem.

 

MATERIAŁ DO BADAŃ OJCOSTWA

Test na ojcostwo można wykonać analizując DNA dziecka, matki i domniemanego ojca lub wyłącznie dziecka i domniemanego ojca.

Materiał biologiczny do badań w postaci wymazu z policzka może być pobrany zarówno w domu przez dowolną osobę jak i w jednej z placówek partnerskich znajdujących się na terenie całego kraju.

Pobranie materiału do badań jest całkowicie bezbolesne. Metoda pobrania polega na potarciu specjalnym aplikatorem z bawełnianą końcówką (wymazówką) wewnętrznej strony policzka. Wymazówki wraz ze szczegółową instrukcją pobrania dostarczamy w zestawie do pobrania materiału do badań przesyłanym klientowi po zamówieniu testu na ojcostwo. Pobranie może wykonać dowolna osoba opierając się na naszej instrukcji pobrania materiału biologicznego do badań.

 

PEWNOŚĆ BADANIA OJCOSTWA

Badania DNA prowadzone w naszym laboratorium pozwalają w 100% wykluczyć ojcostwo lub potwierdzić z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością (nawet ponad 99,9999999999%). W przypadku nierozstrzygającego wyniku rozszerzamy analizę nawet do 36 markerów genetycznych.

Wszystkie analizy wykonywane są przez zespół naukowców z wieloletnim stażem. Unikalne procedury badań gwarantują najwyższą jakość i pewność uzyskiwanych wyników. Raport z wynikami analiz opatrzony jest szczegółowym wyjaśnieniem metodologii i wyników badań.

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę przez wyspecjalizowany personel zarówno w trakcie jak i po zakończeniu badań.

 

CZAS WYKONYWANIA BADANIA OJCOSTWA

Czas oczekiwania na wynik wynosi 5-10 dni roboczych od momentu otrzymania od Państwa próbek oraz zaksięgowaniu opłaty za badanie. Pisemną opinię z wynikami analizy wysyłamy przesyłką priorytetową, umożliwiając jednocześnie poinformowanie klienta SMSem, e-mailem lub telefonicznie o wynikach badań DNA natychmiast po ich uzyskaniu.

 

CERTYFIKATY LABORATORIUM

Laboratorium posiada atest ISO 17025 (nr 1550 wydany przez Polskie Centrum Akredytacji) oraz aktualne certyfikaty GEDNAP. Więcej informacji o naszych certyfikatach.

 

KOSZT TESTU NA OJCOSTWO

Koszt testu na ojcostwo wynosi 999 zł brutto. W cenę wliczone są:

  • zestaw do pobrania materiału biologicznego do badań
  • wykonanie badania DNA
  • opracowanie analizy statystycznej
  • wysłanie opinii z badań genetycznych listem poleconym lub kurierem

 

JAK ZAMÓWIĆ TEST NA OJCOSTWO?

Test na ojcostwa można zamówić telefonicznie (tel. 61 853 32 39) lub korzystając z formularza zamówienia online. Zamów test na ojcostwo online teraz!